Vondruskova.cz » Chaty a chalupy » Vesnická chalupa v Blansku
Chalupa Blansko nabízí ubytování pro dovolenou v týdenních turnusech od soboty do soboty. Maximální počet ubytovaných 8. Pronájem je možný jen v obdobích uvedených v ceníku objektu.

Krátký popis ubytování v objektu:V NABÍDCE CELOROČNĚ. Vkusně zrekonstruovaná atraktivní 3-pokojová vesnická chalupa pro 4-8 osob na polosamotě u lesa a řeky Černé. Stylová obytná místnost: KACHLOVÁ KAMNA. 2 ložnice. Společenská místnost: STOLNÍ TENIS, ELEKTRONICKÉ ŠIPKY, KULEČNÍK, DĚTSKÉ HRY. UZAVŘENÝ DVŮR: venkovní posezení, gril. KOUPÁNÍ v Kaplici 3 km. CENA od 13.230,-Kč/objekt/týden.
| Období | Počet osob | Cena za týden |
|---|---|---|
| 07.01.2012 až 30.06.2012 | 1 - 8 | 13230,-Kč |
| 30.06.2012 až 01.09.2012 | 1 - 8 | 14434,-Kč |
| 01.09.2012 až 10.11.2012 | 1 - 8 | 13230,-Kč |
Další informace k cenám a poplatkům:Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo (otop). Poplatek za domácí zvíře (350,-Kč/zvíře/týden).
Pokud se Vám podmínky ubytování v objektu Blansko zamlouvají, neváhejte si rezervovat týdenní rekreační pobyt.
Chalupa Blansko má aktuálně obsazeny tyto termíny týdenních pobytů:
Není vyloučeno, že jsou obsazeny i další termíny pro ubytování, ale v uvedených termínech je objekt obsazen.
Vkusně zrekonstruovaná atraktivní 3-pokojová vesnická chalupa (110 m2) pro 4-8 osob na polosamotě u lesa a řeky Černé. Chodba. Hala je propojená s obytnou místností (50 m2), která je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, kachlovými kamny (s možností spaní pro 2 osoby), TV+SAT, Videem a DVD přehrávačem (DVD filmy pro děti i dospělé k dipsozici). V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač a el. konvice. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 150 l. 2 ložnice: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem, přistýlkou a rádiem, 2/ (20 m2) s dvojlůžkem, přistýlkou, kamny a TV+SAT. V podkroví chalupy (příkré schody) se nachází společenská místnost se sedací soupravou, stolním tenisem, elektronickými šipkami, kulečníkem, rotopedem, dětskými hrami a knihovnou. Na přírodním pozemku před chalupou je k dispozici venkovní posezení u ohniště s výhledem na řeku Černou a lesy. Za chalupou je pak nachází uzavřený dvůr (zahrada) (200 m2), na kterém je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril, houpačka a masivní dřevěné lehátko pro opalování.











Informace o naší činnosti najdete od dnešního dne na Facebooku.
29.11.11
Pozvánky na výlov rybníka Dvořiště.
13.10.11
Vinotéka Radka a Znovín Znojmo zvou ve dnech 23. – 25.9.2011 na Znovínské vinobraní v Třeboni.
9.09.11
Znovín Znojmo a vinotéka Radka zvou na vinobraní a burčákové víkendy v Třeboni.
19.08.11
Webdesign a optimalizace: ODEON a.s.